logo.png
               
 
baner650.gif
grafika
Konkurs dla młodzieży na plakat promujący Międzynarodowy Dzień Mediacji
14-07-2020 Anna Jadeszko
Powrót
Drukuj
PDF
Zgłoś
nieścisłość

W ramach obchodów Międzynarodowego Dnia Mediacji i Tygodnia Mediacji, przypadającego w październiku Ministerstwo Sprawiedliwości zorganizowało konkurs na plakat promujący mediację - alternatywny do procesu sądowego sposób rozwiązywania sporów. Konkurs przeznaczony jest dla uczniów szkół podstawowych oraz ponadpodstawowych. Jego celem jest upowszechnienie wiedzy na temat mediacji i zachęcenie do korzystania z niej.

Zadanie konkursowe polega na stworzeniu plakatu promującego mediację – jedną z metod polubownego rozwiązywania sporu. Termin nadsyłania mija 6 września br. Na zwycięzców czekają: bezprzewodowe głośniki JBL oraz opaski (zegarki) monitorujące codzienną aktywność fizyczną, w tym pokonany dystans, fazy snu.

Jury wybierze spośród zgłoszonych propozycji 12 najlepszych prac, które pojawią się w kalendarzu na 2021 rok. Dostaną go m.in. sędziowie koordynatorzy ds. mediacji oraz autorzy zwycięskich prac. Zwycięska praca wykorzystana będzie jako plakat promujący Dzień i Tydzień Mediacji oraz konferencję organizowaną corocznie przez Wydział ds. Mediacji Ministerstwa Sprawiedliwości. Internauci wybiorą również, za pośrednictwem Facebook’a, laureata nagrody publiczności.

Szczegóły konkursu dostępne są na stronie https://www.gov.pl/web/sprawiedliwosc/konkurs-dla-mlodziezy-na-plakat-promujacy-miedzynarodowy-dzien-mediacji--nowy-termin-nadsylania-prac

Źródło: ms.gov.pl

Wyślij link mailem
Powrót
Drukuj
PDF
Zgłoś
nieścisłość
cyfrowy urząd baner.png
obywatel_slider.jpg
b1.png
b2.png
b3.png
b4.png
baner-kalendarz.jpg
a3.jpg
rcl.png
baner-esesja.jpg
Mikroporady.jpg
Twoj_e-PIT_baner.png
q1.jpg
q2.jpg
q3.jpg
Stronę zrealizowano w ramach Projektu Nr LT-PL/107 „Rozwój ekoturystyki na pograniczu polsko-litewskim’ współfinansowanego przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego wdrażanego w ramach Celu 3: Europejska Współpraca Terytorialna Program Współpracy Transgranicznej „Litwa-Polska”.