logo.png
               
 
baner650.gif
grafika
Maseczki ochronne dla mieszkańców
24-04-2020 Anna Jadeszko
Powrót
Drukuj
PDF
Zgłoś
nieścisłość

W związku z wprowadzeniem od dnia 16 kwietnia 2020 r. obowiązku noszenia maseczek w przestrzeni publicznej, a także w trosce o zdrowie i życie mieszkańców zostały uszyte bawełniane maseczki wielokrotnego użycia. W ramach akcji uszyto prawie 2000 maseczek dla mieszkańców naszej gminy.

Maseczki są dostarczane mieszkańcom za pośrednictwem sołtysów i radnych.

Wójt Gminy Płaska serdecznie dziękuje Paniom z terenu gminy, które zaangażowały się w szycie maseczek dla mieszkańców naszej gminy.

Wszystkim wolontariuszom, którzy włączyli się w akcję „Maseczki” serdecznie dziękujemy, wierząc w to, że wspólnie pokonamy wszystkie trudności związane z koronawirusem.

Ta trudna dla nas wszystkich sytuacja jest wymagającym testem z naszego człowieczeństwa i odpowiedzialności za wspólne bezpieczeństwo. Zadbajmy więc o siebie nawzajem zostając w domu, a kiedy już go opuszczamy, ubierajmy maseczki.

Wyślij link mailem
Powrót
Drukuj
PDF
Zgłoś
nieścisłość
cyfrowy urząd baner.png
obywatel_slider.jpg
b1.png
b2.png
b3.png
b4.png
baner-kalendarz.jpg
a3.jpg
rcl.png
baner-esesja.jpg
Mikroporady.jpg
Twoj_e-PIT_baner.png
q1.jpg
q2.jpg
q3.jpg
Stronę zrealizowano w ramach Projektu Nr LT-PL/107 „Rozwój ekoturystyki na pograniczu polsko-litewskim’ współfinansowanego przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego wdrażanego w ramach Celu 3: Europejska Współpraca Terytorialna Program Współpracy Transgranicznej „Litwa-Polska”.