logo.png
               
 
Uruchomiono Portal IRZplus
01-06-2020 Jacek Nasewicz
Powrót
Drukuj
PDF
Zgłoś
nieścisłość

Wychodząc naprzeciw potrzebom posiadaczy zwierząt gospodarskich, oraz realizując  przepisy ustawy o systemie identyfikacji i rejestracji zwierząt, Agencja Restrukturyzacji  i Modernizacji Rolnictwa umożliwia posiadaczom zwierząt składanie zgłoszeń zdarzeń zwierzęcych do Systemu IRZ w formie elektronicznej.

W tym celu udostępniono aplikację Portal IRZplus, która pozwala posiadaczom szybko i wygodnie składać dokumenty IRZ przez Internet bezpośrednio do systemu informatycznego ARiMR.

W ostatnim czasie mierzymy się w Polsce ze stanem pandemii, który to stan wymaga podjęcia kroków mających na celu  ochronę zdrowia zarówno beneficjentów ARiMR jak i jej pracowników. Mając powyższe na uwadze, zachęcamy beneficjentów do rozpoczęcia korzystania z Portalu IRZplus, co pozwoli zaoszczędzić Wasz czas i pracę, która jest poświęcana na rzecz terminowego dostarczania wszystkich dokumentów dotyczących zdarzeń zwierzęcych.

https://www.arimr.gov.pl/identyfikacja-i-rejestracja-zwierzat.html

Wyślij link mailem
Powrót
Drukuj
PDF
Zgłoś
nieścisłość
b1.png
b2.png
b3.png
b4.png
baner-biblioteka.jpg
baner-kalendarz.jpg
baner-odpady.jpg
a3.jpg
baner-esesja.jpg
rcl.png
cyfrowy urząd baner.png
obywatel_slider.jpg
Mikroporady.jpg
Twoj_e-PIT_baner.png
q1.jpg
q2.jpg
q3.jpg
Stronę zrealizowano w ramach Projektu Nr LT-PL/107 „Rozwój ekoturystyki na pograniczu polsko-litewskim’ współfinansowanego przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego wdrażanego w ramach Celu 3: Europejska Współpraca Terytorialna Program Współpracy Transgranicznej „Litwa-Polska”.