logo.png
               
 
grafika
Zabawa andrzejkowa dla dzieci i młodzieży
04-12-2023 Barbara Wasilewska
Powrót
Drukuj
Pdf
Zgłoś
nieścisłość

Zabawa andrzejkowa dla dzieci i młodzieży.

    Po dość długiej przerwie w bibliotece w Gruszkach, w niedzielę 19 listopada , udało się zorganizować zabawę andrzejkową dla dzieci i młodzieży. Zabawa odbyła się w budynku byłej szkoły , który już od kilku lat jest zajmowany przez Wojsko  Polskie i Straż Graniczną z jakiego powodu, nie będę się rozpisywała bo wszystkim jest on znany. Budynek też został w dużym stopniu zniszczony. Fajnie, że środki finansowe się znalazły i część budynku przeszła niewielki remont. Powstało fajne, schludne i ciepłe miejsce gdzie można coś okolicznościowego zorganizować. Był to też dobry moment  gdyż  liczba wojska w budynku zmniejszyła się,  co dało możliwość wykorzystania tego pomieszczenia. Dobrze, że są  i wszyscy możemy czuć się bezpiecznie . To  ludzie z dobrym sercem bo jak dowiedzieli się, że są organizowane andrzejki dla dzieci, w moment przygotowali bogato zastawiony stół owocami, ciastem, deserami i sokami, za co serdecznie dziękujemy jednostce z Gołdapi.

   Zabawa andrzejkowa w pełni się udała. Czas upłynął w miłej, ciepłej atmosferze. Dzieci i młodzież chętnie brała udział w przygotowanych   wróżbach, które miały zdradzić przyszłość i sercowe wybory uczestników. Nasz suto zastawiony stół umożliwił też, iż część poczęstunku można było przeznaczyć na nagrody w konkursach, wszystkim się to podobało, nikt nie wyszedł z zabawy z pustymi rękoma. Sami uczestnicy również wykazywali się własną inwencją twórczą co bardzo urozmaiciło naszą wspólną zabawę. W miłej atmosferze minęło nam niedzielne popołudnie. Rozeszliśmy się do domów  zadowoleni zabierając swoje ,,andrzejkowe przepowiednie” .          J.Sz.

Wyślij link mailem
Powrót
Drukuj
Pdf
Zgłoś
nieścisłość
pl_portal.jpg
baner-artvector.jpg
baner-canalcluster.jpg
baner-intcanalpromo.jpg
baner-polskiład.png
baner-czystepowietrze.png
baner-poryby.png
baner-katalogimprez.gif
b1.png
b2.png
b3.png
b4.png
baner-biblioteka.jpg
baner-kalendarz.jpg
baner-odpady.jpg
a3.jpg
baner-esesja.jpg
rcl.png
cyfrowy urząd baner.png
obywatel_slider.jpg
Mikroporady.jpg
Twoj_e-PIT_baner.png
q1.jpg
q2.jpg
q3.jpg
Stronę zrealizowano w ramach Projektu Nr LT-PL/107 „Rozwój ekoturystyki na pograniczu polsko-litewskim’ współfinansowanego przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego wdrażanego w ramach Celu 3: Europejska Współpraca Terytorialna Program Współpracy Transgranicznej „Litwa-Polska”.