logo.png
               
 
grafika
Powiązane galerie
Modernizacja oddziału przedszkolnego
19-09-2014 Anna Jadeszko
Powrót
Drukuj
PDF
Zgłoś
nieścisłość

Urząd Gminy Płaska wspólnie z Zespołem Szkół Ogólnokształcących w Płaskiej jest w trakcie realizacji projektu systemowego „Przygotowanie oddziałów przedszkolnych w szkole podstawowej w Gminie Płaska do świadczenia wysokiej jakości usług na rzecz dzieci w wieku przedszkolnym”. Projekt finansowany jest ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Poddziałania 9.1.1 PO KL, a na jego realizację Gmina Płaska otrzymała kwotę dotacji w wysokości 82.270,05 zł (100% dofinansowania ze środków UE).

Celem projektu jest podniesienie jakości pracy oddziału przedszkolnego oraz stworzenia warunków umożliwiających objęcie wychowaniem przedszkolnym dzieci w wieku 3-4 lat. W tym celu zrealizowane zostały następujące zadania:

- zakup wyposażenia do przedszkola: mebli (stoły przedszkolne, krzesełka dziecięce, szafki ze schowkami, szafy zamykanej, regałów otwartych na zabawki, biblioteczki), wyposażenia wypoczynkowego (puf, poduszek do siedzenia, kanap dziecięcych), zabawek, pomocy dydaktycznych i artykułów plastycznych, sprzętu ICT (laptop z oprogramowaniem, drukarka kolorowa, radio z odtwarzaczem CD, tablica interaktywna z oprogramowaniem, kserokopiarka) oraz kompletu wyposażenia zapewniającego bezpieczne warunki opieki nad dziećmi;

- organizacja placu zabaw tj. zakup i montaż na terenie Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Płaskiej urządzeń placu zabaw tj. kompletu zabawek wielofunkcyjnych, huśtawek podwójnych, huśtawek równoważnych, sprężynowców, karuzeli;

- dostosowanie pomieszczeń toalet, które zostały zmodernizowane i dostosowane do możliwości dzieci młodszych.

Wyślij link mailem
Powrót
Drukuj
PDF
Zgłoś
nieścisłość
pl_portal.jpg
baner-artvector.jpg
baner-canalcluster.jpg
baner-intcanalpromo.jpg
baner-polskiład.png
baner-czystepowietrze.png
baner-poryby.png
baner-katalogimprez.gif
b1.png
b2.png
b3.png
b4.png
baner-biblioteka.jpg
baner-kalendarz.jpg
baner-odpady.jpg
a3.jpg
baner-esesja.jpg
rcl.png
cyfrowy urząd baner.png
obywatel_slider.jpg
Mikroporady.jpg
Twoj_e-PIT_baner.png
q1.jpg
q2.jpg
q3.jpg
Stronę zrealizowano w ramach Projektu Nr LT-PL/107 „Rozwój ekoturystyki na pograniczu polsko-litewskim’ współfinansowanego przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego wdrażanego w ramach Celu 3: Europejska Współpraca Terytorialna Program Współpracy Transgranicznej „Litwa-Polska”.