logo.png
               
 
grafika
Załączniki
Informacja Powiatowego Lekarza Weterynarii w Augustowie
19-04-2021 Jacek Nasewicz
Powrót
Drukuj
PDF
Zgłoś
nieścisłość

   Powiatowy Lekarz Weterynarii w Augustowie zawiadamia, że w planowanym terminie od 22 kwietnia do 30 kwietnia 2021r. na całym terenie powiatu augustowskiego, będą prowadzone szczepienia lisów wolno żyjących W akcji wiosennej 2021 roku.
   Uprzejmie proszę o udostępnienie mieszkańcom terenów objętych szczepieniami informacji W sprawie organizacji szczepień, środków ostrożności, ograniczeń w czasie wykonywania szczepień i w okresie nabywania odporności przez zaszczepione zwierzęta. W okresie 2 tygodni od wyłożenia szczepionki wskazane jest zachowanie spokoju w lasach i łowiskach oraz obowiązuje zakaz wolnego puszczania psów i kotów jako zwierząt konkurencyjnych do pobrania przynęt ze szczepionką.
   W załączeniu ulotka informacyjna dla mieszkańców terenów objętych szczepieniami.

szczepionka przeciw wsciekliźnie

Wyślij link mailem
Powrót
Drukuj
PDF
Zgłoś
nieścisłość
b1.png
b2.png
b3.png
b4.png
baner-biblioteka.jpg
baner-kalendarz.jpg
baner-odpady.jpg
a3.jpg
baner-esesja.jpg
rcl.png
cyfrowy urząd baner.png
obywatel_slider.jpg
Mikroporady.jpg
Twoj_e-PIT_baner.png
q1.jpg
q2.jpg
q3.jpg
Stronę zrealizowano w ramach Projektu Nr LT-PL/107 „Rozwój ekoturystyki na pograniczu polsko-litewskim’ współfinansowanego przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego wdrażanego w ramach Celu 3: Europejska Współpraca Terytorialna Program Współpracy Transgranicznej „Litwa-Polska”.