logo.png
               
 
Wizytacja Biskupa Jerzego Mazura
28-03-2023 Jacek Nasewicz
Powrót
Drukuj
PDF
Zgłoś
nieścisłość

Wizytacja Biskupa Ełckiego Jerzego Mazura w dniu 24.03.2023 roku w Zespole Szkolno-Przedszkolnym oraz Urzędzie Gminy w Płaskiej było wydarzeniem, które wzbudziło wiele emocji wśród pracowników instytucji i społeczności szkolnej.

Biskup Mazur przybył do szkoły, aby spotkać się z uczniami i nauczycielami oraz podzielić się swoim przesłaniem z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych. W czasie spotkania miał okazję porozmawiać z młodzieżą na temat ich zainteresowań oraz wartości, jakie są dla nich ważne.

Po wizycie w szkole biskup Mazur udał się na spotkanie z pracownikami Urzędu Gminy Płaska. W trakcie rozmowy omówiono wiele kwestii związanych z życiem społecznym w gminie, a także poruszono tematy dotyczące współpracy między kościołem a władzami lokalnymi.

Wizytacja biskupa Mazura była okazją do spotkania się z duchownym i porozmawiania na różne tematy. Wydarzenie to pokazało, jak ważna jest rola kościoła w życiu społecznym, a także jak cenne są takie wizyty.

Wyślij link mailem
Powrót
Drukuj
PDF
Zgłoś
nieścisłość
pl_portal.jpg
baner-artvector.jpg
baner-canalcluster.jpg
baner-intcanalpromo.jpg
baner-polskiład.png
baner-czystepowietrze.png
baner-poryby.png
baner-kgw.jpg
baner-katalogimprez.gif
b1.png
b2.png
b3.png
b4.png
baner-biblioteka.jpg
baner-kalendarz.jpg
baner-odpady.jpg
a3.jpg
baner-esesja.jpg
rcl.png
cyfrowy urząd baner.png
obywatel_slider.jpg
Mikroporady.jpg
Twoj_e-PIT_baner.png
q1.jpg
q2.jpg
q3.jpg
Stronę zrealizowano w ramach Projektu Nr LT-PL/107 „Rozwój ekoturystyki na pograniczu polsko-litewskim’ współfinansowanego przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego wdrażanego w ramach Celu 3: Europejska Współpraca Terytorialna Program Współpracy Transgranicznej „Litwa-Polska”.