logo.png
               
 
Informacja o kastracji/sterylizacji psów i kotów na terenie Gminy Płaska
02-04-2024 Jacek Nasewicz
Powrót
Drukuj
PDF
Zgłoś
nieścisłość

I n f o r m a c j a

o kastracji/sterylizacji psów i kotów na terenie Gminy Płaska w 2024 roku

Wójt Gminy Płaska informuje, że od dnia 15 marca 2024 r. do 20 grudnia 2024 r. w Gabinecie Weterynaryjnym Agaciak, Sidelnikow s.c., ul. Łazienna 4, 16-300 Augustów w godz. 8:00 – 17:00, będzie możliwość skorzystania z usługi weterynaryjnej polegającej na zabiegu sterylizacji lub kastracji psów lub kotów oraz chipowania psa/suki posiadających właściciela z terenu Gminy Płaska.

Zabieg finansowany jest przez Gminę Płaska i „ZWIERZ” Ogólnopolska Fundacja na rzecz Ochrony Zwierząt. Właściciel lub Opiekun psa lub kota będzie zobowiązany do sfinansowania części kosztów zabiegu w wysokości 50 zł.

Po wykorzystaniu środków finansowych „ZWIERZ” Ogólnopolskiej Fundacji na rzecz Ochrony Zwierząt i Urzędu Gminy Płaska, Właściciel lub Opiekun psa/kota będzie zobowiązany do sfinansowania 100% kosztów zabiegu.

Warunkiem skorzystania z zabiegu jest wypełnienie przez właściciela/opiekuna psa/kota formularza „Wniosek o wykonanie i częściowe sfinansowanie zabiegu sterylizacji/kastracji” i podpisanie go w Urzędzie Gminy Płaska, 16-326 Płaska 53.

Formularze dostępne są w Urzędzie Gminy Płaska lub na stronie internetowej www.plaska.pl oraz na http://bip.ug.plaska.wrotapodlasia.pl/druki--formularze/rolnictwo--lesnictwo--ochrona-srodowiska/.

Program sterylizacji/kastracji psów i kotów współfinansowany przez Gminę Płaska skierowany jest do właścicieli psów/kotów mieszkających na terenie Gminy Płaska.

 

Wyślij link mailem
Powrót
Drukuj
PDF
Zgłoś
nieścisłość
pl_portal.jpg
baner-artvector.jpg
baner-canalcluster.jpg
baner-intcanalpromo.jpg
baner-polskiład.png
baner-czystepowietrze.png
baner-poryby.png
baner-katalogimprez.gif
b1.png
b2.png
b3.png
b4.png
baner-biblioteka.jpg
baner-kalendarz.jpg
baner-odpady.jpg
a3.jpg
baner-esesja.jpg
rcl.png
cyfrowy urząd baner.png
obywatel_slider.jpg
Mikroporady.jpg
Twoj_e-PIT_baner.png
q1.jpg
q2.jpg
q3.jpg
Stronę zrealizowano w ramach Projektu Nr LT-PL/107 „Rozwój ekoturystyki na pograniczu polsko-litewskim’ współfinansowanego przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego wdrażanego w ramach Celu 3: Europejska Współpraca Terytorialna Program Współpracy Transgranicznej „Litwa-Polska”.