logo.png
               
 
Ważne zmiany w programie Dobry start
22-06-2021 Jacek Nasewicz
Powrót
Drukuj
PDF
Zgłoś
nieścisłość

Rada Ministrów przyjęła rozporządzenie wprowadzające zmiany w programie "Dobry start". Nabór wniosków o świadczenie "Dobry start" (300+) w roku szkolnym 2021/2022 NIE BĘDZIE już prowadzony przez Ośrodki Pomocy Społecznej.

Składanie wniosków będzie odbywać się wyłącznie w formie elektronicznej (nie jak dotychczas drogą tradycyjną i elektroniczną). Obsługą procesu od teraz zajmie się Zakład Ubezpieczeń Społecznych. Zmieni się również sposób wypłaty świadczenia 300+ – nie będzie już możliwa wypłata w formie gotówkowej i przekazem pocztowym, tylko w formie bezgotówkowej na wskazany przez wnioskodawcę numer rachunku bankowego.

Przyjmowanie wniosków o świadczenie "Dobry start" rozpocznie się 1 lipca 2021 r. Rodzice będą mogli składać wnioski online: przez Portal informacyjno-usługowy Emp@tia, przez bankowość elektroniczną lub przez portal PUE ZUS. Wnioski należy złożyć do 30 listopada.

https://www.zus.pl/.../wniosek-o-swiadczenie-z.../3464829

Wyślij link mailem
Powrót
Drukuj
PDF
Zgłoś
nieścisłość
pl_portal.jpg
baner-artvector.jpg
baner-canalcluster.jpg
baner-intcanalpromo.jpg
baner-polskiład.png
baner-czystepowietrze.png
baner-poryby.png
baner-katalogimprez.gif
b1.png
b2.png
b3.png
b4.png
baner-biblioteka.jpg
baner-kalendarz.jpg
baner-odpady.jpg
a3.jpg
baner-esesja.jpg
rcl.png
cyfrowy urząd baner.png
obywatel_slider.jpg
Mikroporady.jpg
Twoj_e-PIT_baner.png
q1.jpg
q2.jpg
q3.jpg
Stronę zrealizowano w ramach Projektu Nr LT-PL/107 „Rozwój ekoturystyki na pograniczu polsko-litewskim’ współfinansowanego przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego wdrażanego w ramach Celu 3: Europejska Współpraca Terytorialna Program Współpracy Transgranicznej „Litwa-Polska”.