logo.png
               
 
grafika
V piknik Jesień nad Kanałem Augustowskim
02-10-2023 Anna Jadeszko
Powrót
Drukuj
PDF
Zgłoś
nieścisłość

Regionalny Zarząd Gospodarki Wodnej w Białymstoku serdecznie zaprasza na V Piknik Edukacyjny „Jesień nad Kanałem Augustowskim”. W tym roku, piknik odbędzie się 7 października, na Błoniach nad rzeką Nettą przy Bazie Sportów Wodnych w Augustowie.

Impreza skierowana jest do całych rodzin, a cel który jej przyświeca, to edukacja dzieci, młodzieży oraz dorosłych na temat bezpiecznych zachowań nad wodą i szeroko rozumianego bezpieczeństwa. To również okazja do podsumowania kolejnego sezonu żeglugowego na Kanale Augustowskim, który w tym roku obchodzi jubileusz 200-lecia.

Na wszystkich uczestników pikniku będzie czekać moc atrakcji edukacyjnych, a także występy zespołów, pokaz sprzętu służb mundurowych, instruktaż pierwszej pomocy, pokaz ratownictwa wodnego, gry zabawy i konkursy z nagrodami.

Oprócz porządnej dawki edukacji i dobrej zabawy zapewnimy również dania grillowane, kiełbaski, babkę ziemniaczaną a dla najmłodszych uczestników popcorn i watę cukrową.

Zachęcamy wszystkich do spędzenia tego jesiennego dnia w pięknych okolicznościach przyrody nad rzeką Nettą. Piknik potrwa od godz. 11.00 do 15.00.

 

Wyślij link mailem
Powrót
Drukuj
PDF
Zgłoś
nieścisłość
pl_portal.jpg
baner-artvector.jpg
baner-canalcluster.jpg
baner-intcanalpromo.jpg
baner-polskiład.png
baner-czystepowietrze.png
baner-poryby.png
baner-kgw.jpg
baner-katalogimprez.gif
b1.png
b2.png
b3.png
b4.png
baner-biblioteka.jpg
baner-kalendarz.jpg
baner-odpady.jpg
a3.jpg
baner-esesja.jpg
rcl.png
cyfrowy urząd baner.png
obywatel_slider.jpg
Mikroporady.jpg
Twoj_e-PIT_baner.png
q1.jpg
q2.jpg
q3.jpg
Stronę zrealizowano w ramach Projektu Nr LT-PL/107 „Rozwój ekoturystyki na pograniczu polsko-litewskim’ współfinansowanego przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego wdrażanego w ramach Celu 3: Europejska Współpraca Terytorialna Program Współpracy Transgranicznej „Litwa-Polska”.