logo.png
               
 
grafika
Instruktorzy
26-08-2014 Administrator
Powrót
Drukuj
Pdf
Zgłoś
nieścisłość

Katharina Kochanowska – instruktor tańca w Gminnym Ośrodku Kultury w Płaskiej

Tancerka , choreograf,  instruktorka prowądząca  zajęcia  z   Zumba Fitness ,  Bollywood fitness , Powerfit  for men  oraz  Free dance .    Od lat związana z Ełckim Teatrem Tańca, w którym wystąpiła miedzy innymi w spektaklach tj. „ Musicale, Musicale „  „Podróż Sentymentalna”  i „Orfeusz „

Przez rok występowała w Anglii z hinduską grupą tańcząc Bollywood , dzięki czemu miała okazję zagrać w jednym z indyjskich teledysków. Ułożyła  choreografię dla zespołu muzycznego  „Beside Logic” oraz wystąpiła na jednym z ich koncertów. Przez długi czas szkoliła się w „ Pineapple  Dance Studio „ w Londynie .  Udzielała się jako statysta w Musicalu,  którego pomysłodawcą jest Tymon Tymański i ułożyła do niego jedną z choreografii. 

Niepoprawna optymistka , pasjonatka tańca i aktorstwa . Taniec to jej sposób na życie.

Na swoich zajęciach zaraża radością do życia i miłością do tańca . Sprawia,  że  każdy nabiera pewności siebie. Uważa, że piękno tańca kryje się w jego różnorodności, dlatego bierze udział w wielu warsztatach  o odmiennych  stylach. Uczyli ją, miedzy innymi:  Jakub Lewandowski, Gabriel Francisco  i Louise Frank . Bierze także udział  w warsztatach aktorskich i nadal pogłębia swoją wiedzę.

.

.

Maria Pawlikowska - instruktor zajęc plastycznych w pracowni artystycznej GOK w Płaskiej

Absolwentka Wydziału Filmu i Fotografii w Wyższej Szkole Sztuki i Projektowania w Łodzi. W 2007 roku obroniła pracę magisterską pt. "Pastisz naiwny" w pracowni fotografii interdyscyplinarnej pod kierunkiem prof. Mirosława Araszewskiego. Brała udział w wielu wystawach indywidualnych oraz zbiorowych w kraju i za granicą. Wielbicielka fotografii analogowej, pasjonatka rękodzieła artystycznego. Uwielbia nadawać pozornie niepotrzebnym już przedmiotom nową formą, barwę – nowe życie!

Prowadzenie warsztatów dla dzieci będzie dla niej radością, okazją do podzielenia się swoimi pomysłami i świadomym procesem rozwijania wrażliwości, pomysłowości i talentów uczestników.

Program pracowni artystycznej przewiduje wykorzystanie wielu różnych technik co sprawi, że zajęcia będą ciekawe. Zapraszam wszystkich chętnych!

Celem warsztatów prowadzonych przez Marię Pawlikowską jest rozwijanie wyobraźni,

cierpliwości, zdolności manualnych uczestników, uwrażliwienie ich na piękno, budowanie zainteresowania sztuką i twórczością regionalną.

Uczestnicy mogą czerpać radość z tworzenia i odkrywać własne możliwości. Zapoznanie ich z wieloma technikami sprawi, że zajęcia będą ciekawe a zdobyte umiejętności praktyczne przydadzą się na resztę życia. Zaplanowane do wykonania przedmioty mają walory użytkowe, mogą być miłą pamiątką, ciekawym prezentem i inspiracją do dalszej pracy artystycznej. Warsztaty mają też uwrażliwić dzieci na ochronę środowiska poprzez nadawanie starym przedmiotom nowych wartości użytkowych.

Prywatnie jest przede wszystkim mamą, dlatego doskonale zna potrzeby dzieci. Praca w Gminnym Ośrodku Kultury w Płaskiej zobowiązuje-jestem tam dla Was. Zapraszamy!

 

Wyślij link mailem
Powrót
Drukuj
Pdf
Zgłoś
nieścisłość
pl_portal.jpg
baner-artvector.jpg
baner-canalcluster.jpg
baner-intcanalpromo.jpg
baner-polskiład.png
baner-czystepowietrze.png
baner-poryby.png
baner-katalogimprez.gif
b1.png
b2.png
b3.png
b4.png
baner-biblioteka.jpg
baner-kalendarz.jpg
baner-odpady.jpg
a3.jpg
baner-esesja.jpg
rcl.png
cyfrowy urząd baner.png
obywatel_slider.jpg
Mikroporady.jpg
Twoj_e-PIT_baner.png
q1.jpg
q2.jpg
q3.jpg
Stronę zrealizowano w ramach Projektu Nr LT-PL/107 „Rozwój ekoturystyki na pograniczu polsko-litewskim’ współfinansowanego przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego wdrażanego w ramach Celu 3: Europejska Współpraca Terytorialna Program Współpracy Transgranicznej „Litwa-Polska”.