logo.png
               
 
grafika
Witacze - znaki powitalne na wjeździe na teren Kanału Augustowskiego
20-10-2022 Anna Jadeszko
Powrót
Drukuj
Pdf
Zgłoś
nieścisłość

W ramach projektu nr PBU3/1045/20 pn. „Zintegrowany system promocji strefy Kanału Augustowskiego jako unikalnego transgranicznego produktu turystycznego” zainstalowane zostały 2 witacze (oznakowanie na miejscu w celu poinformowania przejeżdżających turystów, że wjeżdżają albo opuszczają miejsce docelowe): jeden przy wjeździe na granice Gminy Płaska od strony zachodniej (witacz - billboard z panelem świetlnym telebimem LED) oraz jeden witacz dwustronny z panelami świetlnymi telebimami LED z każdej strony w lokalizacji przy przejściu granicznym Rudawka/Lesnaja przy Kanale Augustowskim.

Wolnostojące, widoczne znaki powitalne mają częściowo charakter informacyjny (informują przejeżdżających gdzie się znajdują), ale przede wszystkim służą do promocji turystyki, ponieważ dają możliwość zareklamowania walorów Strefy Kanału Augustowskiego osobom, które na jej teren wjeżdżają.

Na ekranach LED będą wyświetlane informacje dla turystów dotyczące aktualnych i nadchodzących wydarzeń i imprez, ruchu na Kanale i na przejściu granicznym (np. godziny otarcia przejścia, lub pracy śluz) oraz innych ważnych dla turystów informacji, jak np. temperatura, godzina, marker GPS, przydatne adresy www itp.

Wyślij link mailem
Powrót
Drukuj
Pdf
Zgłoś
nieścisłość
pl_portal.jpg
baner-artvector.jpg
baner-canalcluster.jpg
baner-intcanalpromo.jpg
baner-polskiład.png
baner-czystepowietrze.png
baner-poryby.png
baner-katalogimprez.gif
b1.png
b2.png
b3.png
b4.png
baner-biblioteka.jpg
baner-kalendarz.jpg
baner-odpady.jpg
a3.jpg
baner-esesja.jpg
rcl.png
cyfrowy urząd baner.png
obywatel_slider.jpg
Mikroporady.jpg
Twoj_e-PIT_baner.png
q1.jpg
q2.jpg
q3.jpg
Stronę zrealizowano w ramach Projektu Nr LT-PL/107 „Rozwój ekoturystyki na pograniczu polsko-litewskim’ współfinansowanego przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego wdrażanego w ramach Celu 3: Europejska Współpraca Terytorialna Program Współpracy Transgranicznej „Litwa-Polska”.